Melichar Jan Zikmund (Praha 1904)
Vasilij Ivanovič Němirovič–Dančenko, signováno, popsáno a datováno vlevo dole J. Melichar Praha 1929, olej/plátno, 100,5 x 88,5 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |